Jesteśmy z Wami od 2011 r. 

    A wszystko zaczęło się dawno temu. Wtedy to zaczęliśmy podróżować po miejscach historycznych, często niedostępnych dla wielu ludzi, a wszystko po to by lepiej poznać i zrozumieć historię. Podziemia, fortyfikacje, zamki czy obiekty militarne nie kryją dziś przed nami żadnych tajemnic, dlatego wszystko, co sami poznaliśmy i zobaczyliśmy chcemy pokazać też i Wam. 

    Ile razy oglądając w telewizji programy National Geographic czy Discovery, marzyliście o tym, by stać się członkami wyprawy czy ekspedycji. Ile razy obraz tych wszystkich niezwykłych miejsc wywoływał dreszcz emocji na skórze. Z nami przeniesiecie się do tego świata - świata eksploracji i niezapomnianych wypraw. Z nami odkryjecie tajemnice historii i dotrzecie do miejsc, gdzie nie każdy dotarł. 

    Wyprawy historyczne otwierają drzwi do miejsc opuszczonych, zakazanych, ale przede wszystkim mało znanych. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Zorganizujemy wyprawy o wszystkich poziomach trudności: light, soft i hard. Zadbamy o to, by historia ukazana poprzez pryzmat miejsc, do których Was zabierzemy w trakcie wyprawy, na długo pozostała w Waszej pamięci, a opowiedziana z pasją pozwoliła zrozumieć teraźniejszość. 

Zapraszamy na wyprawy historyczne!